NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

100% natūralios ir organiškos bio humuso trąšos puikiai tinka tiek formuotiems skroblams, tiek kitoms augalų kultūroms (braškėms, bulvėms, šilauogėms, pomidorams, agurkams, paprikoms, serbentams, agrastams ir pan.)

Daiginant. Ruošiant augalo daiginimo guolį, proporcingai įterpkite 1/10 HUMUSON COMPLEX sapropelio biohumuso į bet kokį naudojamą substratą/augalinį gruntą. Gerai sumaišykite ir merkite sėklą.

1/10 HUMUSON COMPLEX : 9/10 daiginimo substrato/augalinio grunto/kitos žemės.

Persodinant. Vienam daigui/sodinukui reikia skirti apie 200ml-500ml (priklauso nuo sodinamos kultūros) HUMUSON COMPLEX sapropelio bio humuso ir jį sumaišyti su augaliniu gruntu ar kita naudojama žeme.

Tręšiant jau pasodintus augalus. HUMUSON COMPLEX galite naudoti mulčiuojant, norėdami patręšti vaismedžius, dekoratyvinius, ar bet kokius kitus jau pasodintus augalus.

Unikali HUMUSON COMPLEX gamybos technologija

HUMUSON COMPLEX – naujos kartos ekologiškos trąšos. Pagrindinė produkto žaliava – sapropelis – medžiaga, susiformavusi gėlo vandens ežeruose per 10 000 metų. Tai unikali organinė higieniška žaliava.

Mūsų pažangi trąšų gamybos technologija leidžia sukurti stabilios kokybės efektyvų produktą draugišką ir žmogui, ir gamtai.

Gamybos procesų metu nenaudojamas termo apdirbimas, todėl išsaugoma ypač didelė dalis organinių mitybinių elementų ir pozityviųjų mikroorganizmų.

Kaip HUMUSON COMPLEX veikia?

HUMUSON COMPLEX sapropelio bio humusas patekęs į dirvą atkuria natūralų simbiotinį ryšį tarp šaknų ir mitybinės dirvožemio biotos. Be to, HUMUSON COMPLEX padidina augalo mineralinių trąšų asimiliaciją mažiausiai 20%. Tai reiškia, jog dirvožemis atkuriamas iš esmės ir trąšos poveikis yra ilgalaikis – su HUMUSON COMPLEX sapropelio bio humuso pagalba, jūsų dirva tampa produktyvesnė ir su laiku išmoksta „dirbti“ savarankiškai.

PROFESIONALAI RENKASI HUMUSON COMPLEX

Dirvožemio derlingumas atkuriamas iš esmės

HUMUSON COMPLEX sapropelio bio humusas dėl sugebėjimo dirvožemyje atkurti natūralius biologinius procesus išlieka aktyvus apie 12 kartų ilgiau. Taip pat, sapropelio biohumusas gerina augalo gebėjimą asimiliuoti maistingas medžiagas. Taip padidinamas dirvos produktyvumas ir naudodami HUMUSON COMPLEX vieną sezoną, kitais metais galėsite naudoti perpus mažiau, nes jūsų dirvožemyje atkurti natūralūs procesai yra ilgalaikiai. To pasekoje, galite taupyti savo tręšimo biudžetą bei džiaugtis kokybiška dirva ir derliumi tuo pačiu metu.

Tikras derliaus skonis ir kvapas

Tarptautinių mokslininkų grupė ištyrusi virš 700 kultivuojamų pomidorų veislių, išaiškino retas genų formas, suteikiančias vaisiui aromatą bei skonio savybes. Šių savybių netenka daržovės, auginamos chemizuotuose ūkiuose, nenaudojančiuose biologinių ir organinių preparatų.

Naudojant HUMUSON COMPLEX sapropelio bio humusą dirva iškart aprūpinama daugiau nei 40-imčia iš 70-imties skirtingų organinių ir neorganinių derliui būtinų natūralios kilmės elementų ir junginių, atsakingų už visapusišką derliaus brandinimą.

Gausesnis derlius

Dėl gausios ir įvairapusės HUMUSON COMPLEX sapropelio bio humuso sudėties, produktas pagerina augalo įsišaknijimą ir sustiprina jo šaknų sistemą net ir sausuose plotuose. Taip pat, augalo gebėjimas įsisavinti mineralines trąšas ir visas naudingąsias medžiagas padidėja 20%. Šios priežastys leidžia sukurti maistingą ir sveiką augimo terpę, ko pasekmė – gausesnis ir kokybiškesnis derlius.

Padidinamas augalo atsparumas

HUMUSON COMPLEX sapropelio bio humuso naudojimas vejos sodinimui ar laistymui išsprendžia daug dažnų sodininkų problemų. Dėl HUMUSON COMPLEX sapropelio bio humuso sudėties, Jūsų veja tampa atsparesnė ištrypimams, mechaniniams pažeidimams bei paspartinama žolės atliekų mineralizacija. Taip pat, HUMUSON COMPLEX puikiai tinka ir Jūsų gėlynams ar kambarinėms gėlėms – jos žydės ilgiau, tvirčiau ir atrodys gyvybingai!

Pripažintas tradicinėje ir sertifikuotas ekologinei augalininkystei.

HUMUSON COMPLEX sapropelio bio humuso produktai registruoti visame pasaulyje pripažintoje ECOCERT organizacijoje bei jau kelerius metus yra aktyviai naudojami tradiciniuose ūkiuose daugiau nei 10 šalių visame pasaulyje – tiek Europoje, tiek Afrikoje.